Енергія жіночності Галини Маслової у зйомці для L’OFFICIEL París
Модель, мистецтвознавиця і бізнеследі приміряла вишукані образи та розповіла про свої життєві принципи.

Сукня GIAMBATTISTA VALLI, хустка PETIT CHAPEAU

Галина Маслова – відома модель, бізнеследі та мистецтвознавиця – стала героїнею французького видання L’OFFICIEL París.

Топ KHOON HOOI, штани ROCHAS

У фотосесії Галина позувала у вишуканих образах від улюблених світових брендів (зокрема ROCHAS, KAROLINE LANG, TRASH COUTURE та JIMMY CHOO) на тлі урбаністичних краєвидів нічного Парижу. До речі, у Франції вона почувається як вдома і навіть розвиває там свій бізнес у ролі дизайнерки.

Між іншим, в інтерв’ю виданню Галина розповіла про свій шлях до успіху. Свого часу вона успішно реалізувала себе і в шоубізнесі (була концертною директоркою гурту Selfy та багатьох інших українських артистів), і в моделінгу, і в артбізнесі. На її рахунку чимало зйомок для глянцевих видань та кампейнів fashion-брендів, співробітництво із сучасними художниками та організація виставок по всьому світу. І на кожному етапі свого професійного життя вона керувалася головним принципом:

«Я завжди вірна своєму принципу: впевнено йти до кінця та досягати бажаного результату. Ключ до себе криється у розвитку. Вірте у те, що ви робите, живіть цим, дійте і ніколи не бійтеся помилитися».

Сукня TRASH COUTURE, накидка KHOON HOOI, босоніжки JIMMY CHOO

Також дівчина зізналася, що із самого дитинства любила моду, а гарний смак у ній виховала мама, яка вчила її правильно вдягатися, підбирати колірну гаму, створювати себе і свій унікальний стиль.

«Я не слідую сліпо за трендами, хоча й регулярно стежу за показами та модними подіями. Це все тимчасове, а я намагаюся бути вірною своїм принципам, своєму стилю».

Сукня KAROLINE LANG, пальто AINA GASSE, хустка PETIT CHAPEAU, прикраси ANNA ANDRES Jewelry

Щодо натхнення, то його Галина зазвичай знаходить у подорожах, які вона просто обожнює:
«Подорожі для мене – це невичерпне джерело натхнення та енергії. Я намагаюся регулярно знаходити місця сили, подорожуючи країнами та різними куточками планети».

Сукня FROLOV, хустка PETIT CHAPEAU, окуляри ANNA-KARIN KARLSSON

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: