Енріке Іглесіасу — 44! Хіти, за які світ обожнює іспанця
Починаємо середу з улюбленої музики!
М

ало хто знає, що Іглесіас починав свою кар’єру під псевдонімом Енріке Мартінес і працював на маленький мексиканський лейбл Fono Music. Але слава його батька Хуліо Іглесіаса та бажання довести світу власну неповторність не дозволили йому зупинитися на досягнутому.

І йому вдалося здобути омріяну популярність: зараз Енріке – один з найвідоміших представників іспаномовної музики в світі, а в його колекції нагород є багато статуеток Grammy та American Music Awards. 10 студійних альбомів співака 116 разів ставали платиновими, 227 – золотими, а загальний обсяг продажів становить більше 100 мільйонів платівок.

Зокрема, на рахунку співака 9 світових турне та більше 40 синглів. Найгарячіші з них слухаємо вже зараз. Варто лише почути перші акорди цих треків — й одразу ж захочеться танцювати! Навіть коли робочий день тільки-но розпочався. Перевіримо?

Hero

«Під цю пісню мені б в 17 хотілося потанцювати зі своєю дівчиною на випускному. Це особлива мелодія», — ділився якось Енріке. У відео компанію музиканту склали Дженніфер Лав Г’юітт та Міккі Рурк.

Love to See You Cry

У жовтні 2001 року Іглесіас випустив альбом Escape, який й досі вважається найбільш комерційно успішним з тиражем близько 10 мільйонів примірників. Вже 18 років сингл Love to See You Cry є знаковою піснею музиканта.

Could I Have This Kiss Forever

Пісня була записана 20 років тому. Причому Іглесіас та Г’юстон ніколи не зустрічалися в студії, а записували свої партії окремо: Уїтні в Гамбурзі, а Енріке — в Лос-Анджелесі.

Not in Love

І знов романтична історія. Cингл з альбому Seven був записаний у двох версіях: соло та дуетом зі співачкою Kelis.

Takin’ Back My Love

Пісня була записана вже в трьох версіях! Оригінальній та двох бонусних: в дуеті з німецькою співачкою Сарою Коннор і французькою співачкою Tyssem. Перша версія, в дуеті зі Сіарою, є найбільш популярною.

Bailando 

Відео на цей хіт переглянуло більше 2 мільярдів користувачів.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: