2 мільйони гривень для ЗСУ: благодійний вечір Ukrainians for Ukraine

Днями у Києві відбувся благодійний вечір Ukrainians for Ukraine, організований благодійним фондом Саргіса Саргсяна, благодійним фондом «Батальйон Волонтер» та Ельвірою Гавриловою, для підтримки ЗСУ та дітей-переселенців. Під час події зібрали понад 2 мільйони гривень для придбання пікапа «Форд Рейнджер» для мінометників 78-го полку спеціального призначення «Герць» десантно-штурмових військ, позашляховика «Тойота» для Центру спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України та пікапа для ракетних військ.

Також зібрали кошти на придбання FPV-дронів «Грім» для «Омега» НГУ, Mavic 3T для розвідників 53-го окремого механізованого батальйону, Mavic 3T для аеророзвідки 110-го окремого механізованого батальйону та Mavic 3 для аеророзвідки НГУ в/ч 3018. Крім того, зібрані кошти підуть на підтримку Київського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей, включаючи засоби особистої та індивідуальної гігієни для догляду за дітьми, водяні крани та труби водопостачання.

До заходу долучилися Джамала, гурти Kazka та «Авіатор», Софія та Маруся Нерсесян. Аукціон отримав підтримку Валерія Залужного, Кирила Буданова та Віталій Кличка.

Серед лотів були унікальні предмети, як-от футболка з автографом Президента Володимира Зеленського, яку викупив підприємець Артур Мхітарян за 366 000 гривень. Також були представлені: прапор України із підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ігрова футболка Михайла Мудрика з автографами всіх гравців національної збірної команди з футболу, уламок іранського дрона, точна копія FPV дрона та багато інших цінностей.

Авіатор

Авіатор

Софія та Маруся Нерсесян

Софія та Маруся Нерсесян

2 мільйони гривень для ЗСУ: благодійний вечір Ukrainians for Ukraine
30.10.2023

Ельвіра Гаврилова

фото:photo_5319081477725606015_y

Джамала

фото:photo_5321168655737804519_y

Авіатор

фото:Виступ Авіатор

Софія та Маруся Нерсесян

фото:Софія та Маруся Нерсесян

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: