BAFTA-2020: червоний хідник
В об'єктиві цьогорічні номінанти — Гоакін Фенікс, Аль Пачіно, Марго Роббі, Роберт Де Ніро, а також герцоги Кембриджські.
П

ремія BAFTA, яку щорічно вручає Британська академія кіно і телевізійних мистецтв за видатні досягнення акторів, режисерів та операторів, декілька годин тому завершилася в Лондоні. Перед церемонією номінанти та гості вечора традиційно пройшлися червоним хідником й продемонстрували найефектніші образи. Серед почесних гостей — Шарліз Терон, Роберт Де Ніро, Рене Зеллвегер, Емілія Кларк, Аль Пачіно, Гоакін Фенікс, Скарлетт Йоганссон, Джилліан Андерсон, Зої Кравіц та Лора Дерн.

Емілія Кларк

Важливо, що цього року організатори дійства, піклуючись про довкілля та поширюючи  тенденцію усвідомленого споживання, попросили гостей церемонії вдягти образи, які вже є в їхніх гардеробах, і не купувати нові. Екологічний дрес-код підтримала й Кейт Міддлтон, яка у компанії принца Вільяма традиційно завітала на премію. Її ефектна сукня від Alexander McQueen.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон

Еко-акцію підтримав і Гоакін Фенікс. Щоб зменшити негативний вплив надвиробництва одягу на навколишнє середовище актор (на всі червоні доріжки цього кіносезону) вирішив носити смокінг від Стелли Маккартні.

Гоакін Фенікс

Рене Зеллвегер

Квентін Тарантіно

Шарліз Терон

Роберт Де Ніро

Скарлетт Йоганссон

Скарлетт Йоганссон

Марго Роббі

Марго Роббі

Аль Пачіно

Аль Пачіно

Аль Пачіно

Лілі-Роуз Депп

Г’ю Грант

Олівія Колман

Терон Еджертон

Джилліан Андерсон

Джилліан Андерсон

Gillian Anderson73rd British Academy Film Awards, VIP Arrivals, Royal Albert Hall, London, UK - 02 Feb 2020

Джилліан Андерсон

Джилліан Андерсон

Джилліан Андерсон

Вік Гоуп

Зої Кравіц

Емілія Кларк

Емілія Кларк

Емілія Кларк

Сірша Ронан

Фото Getty та Variety

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: