Благодійна вечеря до дня народження Ірини Адоніної
Донати у якості подарунків.
Д

нями українська громадська діячка та засновниця благодійного руху United for Freedom Ірина Адоніна відсвяткувала 30-річчя камерним заходом у ресторані New York, що в Будапешті. У межах свята іменинниця провела аукціон, зібрані кошти з якого направили на підтримку Збройних сил України, зокрема на купівою автомобіля для захисників.

Ірина Адоніна з Віктором Адоніним та дітьми

Вечір відкрили співачка Марта Адамчук та композитор і піаніст Євген Хмара.

«Для мене велике значення має той факт, що я маю можливість підтримувати Україну з-за кордону. Я дуже вдячна своїм гостям, які приїхали з різних куточків світу привітати мене та в якості подарунка задонатити на купівлю автомобіля для наших захисників».

Під час святкування провели благодійний аукціон. Серед лотів були 3 картини художника Артема Погрібного родом із Харкова, а також 2 шовкові хустки від українського бренду Shpalta. У цілому за вечір вдалося зібрати понад 300 000 гривень.

Іменинниця порадувала гостей двома образами від українського бренду J’amemme.

«Я вдячна Марті Адамчук та Євгену Хмарі, що вони знайшли можливість бути зі мною у цей знаковий день, попри щільний графік концертів. А також організаторам, друзям та партнерам, що допомогли створити маленький острівок України в Угорщині, вчергове продемонструвати єдність нашого народу та привернути увагу до важких подій в нашій країні. Також мені було важливо показати, що в Угорщині є багато людей, які симпатизують, співчувають українцям та готові допомагати нашій боротьбі, незважаючи на політичну позицію керівництва країни», – прокоментувала подію Ірина.

Особливу подяку Ірина висловлює: the Ballon Budapest, ведучому Валерію Митейкові, фотографу Олександрові Феєру, відеографу Антонові Чорноброву та засновниці харківської галереї «Кам’яна квітка» Любові Даньковій за надані картини для аукціону.

Благодійна вечеря до дня народження Ірини Адоніної
Благодійна вечеря до дня народження Ірини Адоніної

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: