Благодійний бранч від OSCAR Club
Т

радиційно в першу середу місяця у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся благодійний бранч, організований студією чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. Бранчі OSCAR Club — це подорож у світ моди, культури та мистецтва, де талановиті спікери діляться своїми знаннями й думками, створюючи мозаїку ідей та емоцій.

Незмінною головною метою ком’юніті є підтримка військових. Кожна зустріч клубу — це можливість зробити свій внесок у важливу справу, допомагаючи тим, хто захищає наш мир і спокій.

Бранч був присвячений темі «Lifestyle та останні тенденції інтер’єрного дизайну». Лекторкою та запрошеною гостею виступила Лілія Пустовіт, видатна українська дизайнерка, засновниця та креативна директорка бренду POUSTOVIT.

В інтер’єрі кожен елемент має своє місце і значення, а гармонія кольорів і фактур здатна створити атмосферу, яка наповнить нас енергією та натхненням. У своєму виступі Лілія особливу увагу приділила концепції мінімалізму, зазначаючи, що вона не про обмеження, а про свободу від зайвого та про вміння бачити красу у простоті.

Говорячи про останні тенденції в інтер’єрному дизайні, Лілія зробила акцент на етнічних мотивах в декорі, які виступають джерелом глибокої духовної сили та зв’язку з нашим корінням. Традиційні орнаменти, ручна робота та натуральні матеріали — усе це надає простору неповторної автентичності.

Завершуючи свою лекцію, дизайнерка підкреслила важливість не боятися експериментувати з кольорами та текстурами, а також звертати увагу на деталі, які додають індивідуальності кожному простору.

Благодійний бранч від OSCAR Club
Благодійний бранч від OSCAR Club
Благодійний бранч від OSCAR Club
Благодійний бранч від OSCAR Club
05.07.2024

Кароліна Ашіон

фото:Снимок экрана 2024-07-05 в 19.04.26

Юлія Єрмолаєва

фото:IMG_7813

Олексій Прищепа

фото:IMG_7824

Лілія Пустовіт

фото:IMG_7814

Марина Аристова

фото:IMG_7819

Анна Яковлева

фото:IMG_7811

Анна Сергєєва

фото:IMG_7817

фото:IMG_7822

фото:IMG_7821

фото:IMG_7816

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: