
ідроджена у 2017 році традиція, на радість киянам та гостям столиці, отримала продовження. Класичні білі сукні до підлоги, діадеми й білі букети дебютанток знову осяяли мерію Києва та зібрали сотні гостей. Цьогоріч благодійний бал був присвячений 100-річчю Соборності України. На паркет виходили, демонструючи ретельно відпрацьовані па, Іванна Ніконова, Шура Олійник, Ольга Олексенко, Ольга Альонова, Фаїна Тедєєва та інші шанувальники танцю, а також 30 пар дебютантів. Не обійшлося й без урочистого вибору короля й королеви вечора: корони отримали Лана Кауфман та Іван Галун, а також були обрані принц та принцеса балу — Карина Камишна та Максим Єжов.
Виконавці пасодоблю
Для вечора склали вишукану танцювальну програму. Представники Академії А+ виконали вальс, фокстрот і пасодобль, хореограф Віталій Загоруйко представив три показові номери разом із трупою свого театру, світські любителі танцю показали пристрасне танго, а прима-балерина Національної опери України Христина Шишпор презентувала прем’єру — танець «Цариця ночі», поставлений спеціально для Віденського балу.
читайте також

Протягом усього вечора проходив аукціон, лоти для якого за традицією передав мер Віталій Кличко, також свої роботи надала художниця й королева балу Лана Кауфман. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби Київського центру дітей з інвалідністю.

Вихід дебютантів



танець дебютатів

вихід дебютантів



Вальс у виконанні А+


Вальс у виконанні А+


Театр Віталія Загоруйко




виконавиці пасодоблю

Пасодобль у виконанні А+

Пасодобль у виконанні А+





танець «Цариця ночі» у виконанні Христини Шишпор




король та королева балу – Іван Галун та Лана Кауфман


принц та принцеса балу – Максим Єжов та Карина Камишна

принц та принцеса балу – Карина Камишна та Максим Єжов


Фокстрот у виконанні А+











показний танець від Віталія Загоруйко





Танго





Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: