Бренд OWow та Smartass презентували колекцію спортивного одягу
Одяг для тренувань, створений з перероблених пляшок, зібраних в океані.

Ательє спортивного одягу OWow та мережа спортивних клубів Smartass створили колекцію спортивного одягу з перероблених ПЕТ-пляшок, зібраних в океані.

Використані пластикові пляшки, зібрані під час сортування відходів, подрібнюються і після видалення небажаних домішок піддаються плавленню. Отриманий гранулят обробляється з метою створення ниток і тканини Repreve, що в основі колекції.

Матеріал ідеальний для спортивної форми: він відводить від тіла вологу, забезпечує швидке висихання, сидить по фігурі, не розтягується, окрім того, зручний і комфортний.

Варто зазначити, що для створення топа переробляється 20 пляшок, а для лосин — 30. Один метр м’якої та еластичної тканини Repreve — це 22 пластикові пляшки.

До колекції увійшли топи та лосини, доповнені яскравими елементами та SMART-комбінаторикою.

Топ ZIP із застібкою спереду — ідеальний варіант для будь-якого тренування, його легко одягати та знімати, а блискавка із застібкою-бігунком не дозволяє йому розкриватися при русі.

Топ WINGS створює гарний силует і забезпечує легку підтримку. Модель прикрашена тонкими бретелями та забезпечує ідеальну посадку.

Лосини Re-Cycled із впізнаваним елементом OWow — високою посадкою і комфортним еластичним поясом доповнюють серію топів.

Колекція представлена в клубах Smartass у Києві на вулиці Жилянській, 41-А та на Оболонському проспекті, 19. Також одяг можна замовити на сайті.

Колекція представлена в клубах Smartass за адресами у Києві:
вул. Жилянська, 41-А
Оболонський проспект, 19
 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: