OSCAR Fashion Cocktail у межах UFW
Презентація нового сезону проекту «Зірки обирають OSCAR».
Я

к відомо, дизайнерські речі вимагають особливої уваги та майже ювелірної роботи по відношенню до кожного із видів тканин. У межах українського Тижня моди відбулася презентація OSCAR Dry Clean Studio — мережі елітних студій з чистки та догляду за брендовим одягом.

З нагоди презентації зі вступною промовою виступила керуючий партнер студії чистки OSCAR Dry Clean Studio Світлана Юлдашева, яка розповіла про деталі проекту та його місію. Зі свого боку Ірина Данилевська привітала мережу як нового партнера UFW.

Ведучим заходу став Олексій Суханов, а за музичний супровід відповідала Яна Алтухова.

Нещодавно OSCAR Dry Clean Studio в колаборації зі своїми зірковими клієнтами презентували фотопроект «Зірки обірають OSCAR», що був реалізований на JetSetter.ua. Героями зйомки стали Артем Климчук та Аліна Алієва, Тетяна Митус і Ольга Джарти, Олена Бурба і Юлія Кавтарадзе, а також Ельвіра Гасанова і Лана Кауфман. Незабаром стартує новий сезон цього проекту. Вже цієї зими нові герої розкажуть, чому довіряти варто тільки найкращим з найкращих, і в чому полягають ідеї усвідомленого споживання. Ними стануть дизайнерки Олена Рева, Юлія Богдан та Інна Катющенко, а також їхні натхненниці — діджейка Яна Алтухова, телеведуча Тетяна Терехова, видавчиня Ірина Турбаєвська та рестораторка Манана Окропирідзе.

OSCAR Fashion Cocktail у межах UFW
OSCAR Fashion Cocktail у межах UFW
OSCAR Fashion Cocktail у межах UFW
OSCAR Fashion Cocktail у межах UFW

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: