«Оскар для інфлюенсерів»: Галіму Аден і Мей Маск нагородили в Каннах 
Голова та засновниця асоціації, що започаткувала «Оскар для інфлюенсерів» — львів'янка Марія Гражина Чаплін.

У Каннах відбувся не лише amfAR, але й щорічний всесвітній «Оскар для інфлюенсерів» — WIBA Awards. Там відзначили найвпливовіших персон зі світу соціальних мереж.

Галіма Аден

Галіма Аден

Цьогорічна церемонія була ювілейною, уже п’ятою. WIBA Association, котра проводить WIBA Awards, об’єднує близько 600 лідерів думок із загальною аудиторією понад 500 мільйонів фоловерів з усього світу.

Кіра Чаплін

Кіра Чаплін

Голова та засновниця асоціації, що започаткувала «Оскар для інфлюенсерів» — львів’янка Марія Гражина Чаплін. Серед переможців та гостей ювілейної церемонії WIBA Awards — модель Мей Маск, мама Ілона Маска.

Мей Маск

Мей Маск

Нагороди також отримали найвідоміший у світі артскульптор Річард Орлінський; співачка Софі Еліс-Бекстер, перша у світі топмодель у хіджабі Галіма Аден; онука Чарлі Чапліна Кіра Чарплін.

Річард Орлінський

Ведучою гала-церемонії стала популярна стендап-комікеса із США Кіра Солтановіч. Кіра народилася у Львові, виросла у Сан-Франциско, а успіху як стендап-комік, актриса та письменниця досягла у Лос-Анджелесі.

Кіра Солтановіч

Кіра Солтановіч і фуд-блогер Джонатан Чебан, відомий як Foodgod

Юлія Мендель, експрессекретарка Володимира Зеленського, звернулася до 200-мільйонної аудиторії інфлюенсерів на церемонії WIBA Awards та ініціювала акцію на підтримку фонду Save Ukraine NGO.

Юлія Мендель

Українська повістка є особливо важливою для церемонії. У межах WIBA Awards регулярно відбуваються акції на підтримку нашої держави.
Минулого року під час нагородження проводився збір коштів для допомоги дітям, що постраждали від війни.

Карла Морео

А нагороди від WIBA отримували співачка Джамала, кухар Євген Клопотенко, моделі Саша Чистова та Анна Андрес. А також зірка інстаграму родом із Харкова — кіт Степан.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: