Прес-конференція Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season
Серед основних векторів сезону — підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації.
П

опри глобальну кризу, Ukrainian Fashion Week оголосив проведення чергового сезону, оприлюднив нову концепцію та продовжує розвивати три напрямки, що були визнані у попередніх сезонах як пріоритетні: підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації.

Офіційна прес-конференція Тижня моди пройшла на території комплексу Cuba Camp.

На гостей «Мистецького Арсеналу» з 31 серпня по 3 вересня як і завжди чекають покази провідних українських дизайнерів, а також молодих представників індустрії. Попри збереження формату проведення UFW, організатори звернули особливу увагу на дотримання карантинних заходів.

Невід’ємна складова Ukrainian Fashion Week – платформа New Generation Day – переконливо демонструє, що реальна підтримка сприяє розвитку певного сегменту галузі. Повноцінний  New Generation Day продемонструє 8 шоу і два покази у форматі, що з’явився на UFW минулого сезону − Graduate Show українських приватних fashion-шкіл.

У фіналі XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», що відбудеться 31 серпня, свої колекції представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України.

Окрім того, цього сезону UFW презентує мультидисциплінарний проєкт Ukraine is the Center of My Universe. Проєкт об’єднає українських дизайнерів та лідерів креативних індустрій на спільній діджитал-платформі.

Незважаючи на всесвітню пандемію та певні труднощі в організації масштабних заходів, до яких призвів глобальний карантин, одна із ключових програм UFW − BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширюється щодо форматів та рівня міжнародної експертизи. Головною темою цьогорічного саміту стала циркулярна економіка та майбутнє сталої моди.

Міжнародні медіа, які не мають можливості через карантинні обмеження перетнути  кордони фізично, отримають створений Ukrainian Fashion Week діджитальний продукт – віртуальний подіум сезону із колекціями резидентів Тижня моди.

Прес-конференція Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season
Прес-конференція Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season
Прес-конференція Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season
Прес-конференція Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: