Презентація нової книги Ірени Карпи та відкриття літньої тераси ресторану Comme Il Faut
Подвійна нагода для героїв JS вийти в світ!
Н

арешті світський Київ дочекався відкриття однієї з найзатишніших літніх локацій міста – тераси Veuve Clicquot від ресторану Comme Il Faut, що розташований у готелі InterContinental Kyiv. До того ж саме цього вечора письменниця Ірина Карпа за підтримки Jetsetter.ua презентувала свою нову книгу «Добрі новини з Аральського моря» видавництва #книголав. Ця подвійна подія стала чудовою нагодою для героїв JS вийти у світ.

Презентацію відвідали Катерина Осадча, Ліля Літковська, Ольга Слонь, Світлана Бевза, Олена Рева, Юлія Богдан, Евеліна Мамбетова, світські пари Павло Розенко та Олена-Христина Лебідь, Тетяна Богдан та Валерій Зайцев, Олімпія Вайтмусташ та Олександр Смірнов і не тільки. Музичним настроєм захід наповнили самобутня Аліна Паш та гурт Nude voices.

Окрім знайомства з романом Ірени та можливості першими придбати книгу з автографом письменниці (офіційна презентація та старт продажів відбудуться 24 травня) на гостей чекав сюрприз від шеф-кухаря ресторану Сomme Il Faut. Стефан Вайттінадан влаштував справжній перформанс і презентував частування з нового сезонного меню, тематика якого – екзотика Середземного моря в поєднанні з місцевими сезонними продуктами.

Гостей пригощали шампанським Veuve Clicquot, а бажаючі могли зробити пам’ятне фото на тлі повітряної кулі від бренду – яскравого символу пригод та подорожей, властивих ДНК легендарного французького Дому. До того ж краси події додала компанія Kvitkova Vanil, презентувавши нову колекцію букетів Nuances de France  – флористичні композиції були розроблені майстрами у тонах Франції.

Останнім акордом події стала афтепаті в панорамному барі b-hush на 11-му поверсі готелю InterContinental Kyiv. Гості танцювали під DJ-сет Олени Пиріної (DJ Aliona P), насолоджувалися коктейлями на основі Hennessy Very Special та панорамою вечірнього Києва.  Нагадаємо, презентація книжки у межах «Книжкового Арсеналу» відбудеться вже 24 травня о 20:00. Не пропустіть – «Добрі новини з Аральського моря» на вас чекають!

Єлизавета Юрушева з сином Даніелем та дочкою Татою

Єлизавета Юрушева з сином Даніелем та дочкою Татою