Презентація першої в Україні діджитал-скульптури
У межах грандіозного відкриття ЖК Chicago Central House.

24 липня в серці Києва, на перетині вулиць Антоновича та Жилянської, відбулося офіційне відкриття поліфункціонального комплексу Chicago Central House. Гучну презентацію проекту відвідали Олена та Віталій Реви, Тетяна Богдан, Тетяна Рамус, Антон Фрідлянд та Анна Родіонова, Олена Бурба, Артем Климчук та багато інших світських гостей. Ведучим заходу виступив Володимир Остапчук, а хедлайнером грандіозного відкриття стала співачка Maruv.

Chicago Central House – це концептуальний простір, в якому об’єднані сучасна архітектура, перший в Києві цифровий арт-об’єкт, атмосферні квартири з видом на місто та стильні інтер’єрні рішення. Мистецтво відіграє ключову роль у всіх об’єктах девелопера проекту – компанії SAGA Development. А Chicago Central House – вже витвір мистецтва.

Хол і прозорий фасад комплексу прикрашає єдина в Україні діджитал-скульптура – скляний куб висотою 14.5 метрів. Завдяки сучасним технологіям на мультимедійному екрані всередині куба можна побачити швидкість вітру, температуру повітря, погоду, пору року, рівень освітлення, кількість пішоходів, потоки транспорту тощо. Цей шедевр в Chicago Central House відображає настрій і ритм усього міста.

У межах заходу скульптуру представили співзасновник і CEO компанії SAGA Development Андрій Вавриш і засновник компанії Expolight, що реалізувала проект медіа-скульптури, Микола Каблука. А в якості запрошеного спікера виступив художник і директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

Гості заходу змогли особисто оцінити переваги житлового комплексу під час екскурсій в апартаменти. 6 ліфтів, 5-метрова стеля в холі, 9 видів матеріалів для оздоблення фасаду – далеко не всі деталі, завдяки яким Chicago Central House став втіленням концепції «Art of Living». Chicago Central House покликаний стати архітектурним надбанням усього міста.

Презентація першої в Україні діджитал-скульптури