
Нещодавно, 18 травня, на історичній віллі Domergue у самому серці 78-го Каннського кінофестивалю відбувся третій Ukrainian Fashion Film Festival.
Кіно та культурна дипломатія
У кінопрограмі фестивалю була презентація нових українських проєктів, яку провела кураторка Катерина Гайдук від продюсерського центру Ukrainian Producers Hub та ГО «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії». Гості побачили трейлери, концепти та продюсерські плани щодо міжнародного кіно.
Мода як національний код
Подіум UFFF відобразив хроніку століть. Образи княжої епохи та Гетьманщини створила майстриня Катерина Потлова — з ювелірною точністю та історичною гідністю. Модні візії сьогодення представили GASANOVA, MOGARDI, ювелірний бренд Amber Hats, дитячі бренди AnnaSoul та ByVel додали ніжності й свіжого погляду.
Артзону представив проєкт «25 Сестер Незалежності» від Тетяни та Наталки Катриченко — ляльки, що відтворюють унікальні техніки вишивки з усіх регіонів України. Двадцять пʼять ляльок, які представляють 24 області та Автономну Республіку Крим. Б’юті-зону представили бренди Mesonia та BEEHIVE.
Українська музика
На сцені фестивалю виступили Kalush Orchestra, Олег Скрипка, Євген Хмара, Геля Зозуля, а також MONATIK, який завершив вечір гімном України у спільному виконанні з глядачами. Увагу привернули виступи Ельнари Османової, яка вшанувала День пам’яті депортації кримських татар, та юної Аліни Остін.
Гастродипломатія
Сучасну українську кухню представили шеф-кухарі Ілля Васютинський, Бахар Агамалова та Олександра Зара. Попри логістичні виклики, партнерство з «METRO Україна» та «METRO Франція» дало змогу реалізувати задумане. Дегустацію вин забезпечили SHABO з новою лінією PrimaSeca та авторське вино «М. Бойко» з лімітованою колекцією кагору.
Благодійність
У межах фестивалю пройшов аукціон від ГО «Кіноспілка», усі кошти з якого спрямують на закупівлю реанімобілів для ЗСУ.
Фестиваль організувала команда FashionTV in Ukraine за сприяння мерії Канн і інформаційної підтримки Міністерства культури та стратегічної комунікації України. Генеральний партнер — Vodafone Україна. Створили атмосферу офіційні партнери МХП, Varus, Ready&Go, METRO Україна.






Ольга Гусєва та Олександра Кучеренко







Ольга Гусєва, організаторка Ukrainian Fashion Film Festival



Катерина Гайдук, UH Prodaction













Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: