Церемонія нагородження World Bloggers Awards у Канні
Серед переможниць – українки Анна Андерс та Саша Чістова.
Ц

ієї весни Лазурове узбережжя Франції запам’яталося не лише щорічним Міжнародним кінофестивалем у Канні, який зібрав надвелику кількість світових зірок, проте й першою в історії церемонією нагородження премією World Bloggers Awards, що відзначила найкращих блогерів сучасності.

Серед номінантів премії — представники із різних країн світу: США, Бразилії, Франції, України, Росії, Італії, Великої Британії, Індії, Китаю, ОАЕ та інших. Їхня діяльність охоплює різні платформи: Instagram, YouTube та Facebook. Загалом до фіналу World Bloggers Awards було відібрано 200 учасників, з яких «Оскаром для блогерів» нагородили 42 переможців.

Українка Анна Андрес стала переможницею суперфіналу в категорії Best Fashion Bussiness Influencer, а Саша Чістова отримала нагороду у номінації Best Youth Blogger.

«Ми вражені кількістю заявок та учасників. Щиро раді світовому інтересу, який отримали. Всі вже з нетерпінням чекають World Blogger Awards 2020», — сказала Марія Гражина Чаплін, продюсерка і засновниця World Bloggers Awards.

Зазначимо, що широкому загалу українських блогерів вперше стало відомо про церемонію нагородження World Bloggers Awards під час вечірки з нагоди презентації міжнародної платформи для блогерів MegaLikes, котра пройшла у лютому цього року у столичному SkyBar. У межах вечірки Київ відвідав один із найпопулярніших тревел-блогерів сучасності — Джей Альварес, котрий є офіційним амбасадором MegaLikes.

Серед гостей церемонії World Bloggers Awards були помічені і засновники платформи MegaLikes, котрі провели у Канні стратегічну сесію партнерів платформи.

Церемонія нагородження World Bloggers Awards у Канні
Надін, Аліс, Фара Абделазіз

Надін, Аліс, Фара Абделазіз

Церемонія нагородження World Bloggers Awards у Канні
Церемонія нагородження World Bloggers Awards у Канні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: