UFW: Oscar Fashion Exhibition
Tayanna, Ірина Горова, Анастасія Масюткіна та інші світські дівчата представили улюблені образи від українських дизайнерів.
С

тудія чистки і редизайну одягу та взуття OSCAR Dry Clean Studio запросила друзів і клієнтів на виставку Oscar Fashion Exhibition, представлену в стінах Мистецького Арсеналу під час Ukrainian Fashion Week. У межах заходу відомі українки презентували знакові для них вбрання від українських дизайнерів.

Sustainable fashion — головний тренд модної індустрії останніх сезонів. Ідея того, що речі не повинні бути одноразовими, максимально близька команді OSCAR Dry Clean Studio. Саме тому студія чистки понад 14 років доглядає, відновлює і створює редизайн виробів.

Підтримали концепцію продовження життя улюблених нарядів разом сім героїнь проекту. Ірина Данилевська розповіла про вбрання Bevza, в якому вона з’явилася на червоній доріжці Одеського кінофестивалю. Ірина Горова поділилася спогадами про сукню Artemklimchuk, в якій була на церемонії M1 Music Awards. Анастасія Масюткіна підготувала для виставки сукню Artemklimchuk, що нагадує їй про перше побачення з чоловіком. Сабіна Мусіна обрала костюм TAGO, в якому провела першу романтичну подорож в Парижі з майбутнім чоловіком. Тетяна Богдан показала костюм Artemklimchuk, в якому вона підкорила модну пресу на легендарному відкритті ЦУМу. Олена Лавренюк обрала для презентації сукню Айни Гассе, створену з нагоди кінопремії «Дзига 2019». А Tayanna показала образ від дизайнера Таню Муіньйо, що приніс їй удачу на премії «Золота Жар-птиця 2018», де вона отримала нагороду в номінації «Співачка року».

Ведучим заходу став Олександр Вишневеський, а музичну атмосферу створила Dj Катро Заубер.

UFW: Oscar Fashion Exhibition
UFW: Oscar Fashion Exhibition
UFW: Oscar Fashion Exhibition
UFW: Oscar Fashion Exhibition

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: