Українські бренди FROLOV, KSENIASCHNAIDER, PASKAL на London Fashion Week 2023
У межах Ukrainian Fashion Week International Season FW23–24.

Українські бренди KSENIASCHNAIDER, PASKAL і FROLOV представили колекції FW23–24 на London Fashion Week 21 лютого в межах Ukrainian Fashion Week International Season FW23–24.

FROLOV 

У колекції «Пісня за піснею» бренд FROLOV звертається до своїх архівів та спогадів. До неї увійшли архівні та знакові образи: трикотажні светри, вишиті вручну, «Покохала я до болю», сукні-корсети, оздоблені кристалами Swarovski, та вишиті серця.

KSENIASCHNAIDER

Нова колекція KSENIASCHNAIDER — це потужний символ винахідливості та стійкості, частину якої зроблено з вінтажних краваток. Це щемливий символ, адже чоловікам в Україні більше не потрібні краватки — вони носять військову форму.

PASKAL 

Уперше за три роки український бренд PASKAL повернувся на подіум, де представив колекцію Out of the Cocoon. Шовкові комбінації, прикрашені метеликами зі склоподібної органзи, — домінантний елемент колекції та грайливих силуетів PASKAL. Інші моделі — скульптурні, своєрідні артоб’єкти з техно-крепу та атласу, вирізаного у фірмовій техніці бренду «лазеркат».

У фіналі дизайнери Ксенія Шнайдер, Джулі Паскаль та Іван Фролов вийшли, об’єднані українським прапором із логотипом фандрейзингової платформи UNITED24.

Показ українських дизайнерів відбувся завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка в Україні».

Команда Ukrainian Fashion Week висловлює глибоку вдячність British Fashion Council та London Fashion Week, а також партнерам у Великій Британії: PURPLE PR, MAC, TONI & GUY, Blonstein Creative Production, Selfridges, UA in UK Community за підтримку та можливість для українських брендів представити свої колекції Fw23–24 на London Fashion Week у межах спільного показу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: