Зіркові міні-перформанси в образах від Юлії Магдич до Дня вишиванки
Катя Осадча, Катерина Кухар, Аніта Луценко та інші зірки вперше після тривалого карантину зустрілися в офлайні та вшанували українські традиції.
Д

о Дня вишиванки українська дизайнерка Юлія Магдич провела першу в Україні онлайн-презентацію колекції в Музеї просто неба в Пирогові. Однак від ідеї діджітал-показу все ж відмовились і перейшли до концепції міні-перфомансів, адже вони дозволяють дотримуватись соціальної дистанції. Ольга Сумська пряла пряжу в сукні з 3D-вишивкою бузкової бавовни, зазначивши, що навчилась цьому ще в дитинстві. Тетяна Литвинова несла коромисло з відрами, а Євген Клопотенко замішував тісто.

У Катерини Осадчої та Юрія Горбунова було романтичне побачення на сіннику. Катерина обрала вишиванку з незвичними рукавами-крилами.

Спортсменка та зіркова тренерка Аніта Луценко плела вінок у вишиванці із золотим гаптуванням, блогерка Ліза Василенко колисала немовля, а чемпіонка Ольга Харлан відклала шпагу та взялася за рукоділля.

Юрій Ткач з дружиною Вікторією та донькою Ліззі випасали гусей. Але найбільше випробування чекало на Катерину Кухар, адже вона за сценарієм їздила верхи, коли здійнявся сильний вітер. Її чоловіку Олександру Стоянову довелося вгамовувати коня.

«Для нас було дуже важливо не просто показати вишиванки — ми ставили собі на меті продемонструвати єднання українців навколо традиції. Саме родинні традиції є фундаментом нації як такої!» — зазначила дизайнерка бренда Yuliya Magdych.

Юрій Ткач з дружиною та донькою

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: