Факт дня: чому Меган Маркл оголосила про вагітність саме 14 лютого
Це пов’язано з мамою принца Гаррі принцесою Діаною.

14 лютого — не лише День усіх закоханих, але й особлива дата для герцогів Сассекських. Рівно 37 років тому, у День Святого Валентина в 1984 році, леді Ді сповістила про свою вагітність принцом Гаррі, тож дату для оголошення другої вагітності Меган було обрано не випадково.

Шпальта британських газет 14 лютого 1984 року

 

Друга дитина принца Чарльза і принцеси Діани — принц Гаррі — народився 15 вересня, а от коли народжуватиме Меган і на якому вона місяці вагітності, достеменно невідомо.

Також лишається загадкою, де проходитимуть пологи герцогині: можливо, Маркл обере Великобританію, як із Арчі, але цілком імовірно, що й Лос-Анджелес, тоді малюк автоматично отримає американське громадянство.

Принц Чарльз, леді Ді і принц Гаррі, 1984

Відомо, що британські букмекери вже приймають ставки на стать та ім’я майбутньої дитини принца Гаррі та Меган. Тим часом, чорно-білий кадр, який за добу облетів світ, фотомитець Мізан Гарріман зробив дистанційно в онлайн-форматі, а позувала пара на галявині свого американського будинку в саду.

Леді Ді, липень 1984

«Позаду них — «дерево життя» і квітучий сад, що символізують родючість і рух вперед. Вони, немов споріднені душі, натхненно й ніжно вальсують по життю», — прокоментував зйомку Гарріман. Як запевняють інсайдери, сукню від Carolina Herrera Меган одягала ще під час першої вагітності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: