Fashion Film Festival Kyiv-2020 запрошує до участі у професійному воркшопі
Новий формат взаємодії з мистецтвом сучасного фільммейкінгу.
У

2020 році Fashion Film Festival Kyiv розширює свою програму та презентує її практичну складову, яка включатиме у себе 2 події – воркшоп Shot On The Spot та творчу резиденцію «Невидима fashion-реальність».

Воркшоп Shot On The Spot – це новий формат взаємодії з мистецтвом сучасного фільммейкінгу. Після успішного дебюту минулого року проєкт розширюється і стає 3-денним воркшопом у межах FFFK-2020, протягом якого учасники повністю занурюються в реальний процес продакшену та пост-продакшену fashion-фільмів.

Найкращі роботи учасників воркшопу будуть показані під час онлайн-трансляції Церемонії нагородження переможців FFFK-2020 та представлені на YouTube-каналі Ukrainian Fashion Week.

Для участі потрібно зареєструватись за посиланням та уважно заповнити форму з умовами воркшопу. Участь безкоштовна, але кількість учасників обмежена, тому групи формуватимуться на конкурсних засадах.

А найкращі учасники воркшопу минулого року отримують можливість взяти участь у 3-денній Творчій резиденції «Невидима fashion-реальність». Мета Резиденції – дати можливість молодим талановитим фільммейкерам створити професійний відеопродукт у співпраці  з найкращими представниками української fashion-індустрії.

Фільм-переможець буде показано 3 вересня під час онлайн-трансляції Церемонії вручення головних нагород  FFFK-2020, а автор фільму-переможця отримає грошову винагороду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: