Fashion-залаштунки: «Довідник української моди» виходить друком
Перша книга про людей, які створюють індустрію моди в Україні.
З

а останні десятиріччя українська мода стала повноцінною складовою креативної індустрії. Про її бурхливий розвиток говорять і всередині країни, і за її межами. Розуміючи потребу в системному описі цього явища як індустрії, історикиня моди та fashion-критикиня Зоя Звиняцьківська разом із журналістом та редактором відділу моди Harper’s Bazaar Ukraine Антоном Єременком випустили книгу «Довідник української моди» / Fashion Directory of Ukraine.

«Довідник української моди» — це перша книга про людей, що створюють індустрію моди в Україні. Реалізація проєкту тривала близько півроку. За цей час автори записали сто годин інтерв’ю із представниками різних напрямів української модної індустрії: дизайнерами, стилістами, фотографами, рітейлерами тощо.

Основною метою видання автори вбачають надання цілісного уявлення про українську моду як сформовану креативну індустрію.

«За останні роки українська мода перестала бути локальним явищем, окремі перемоги перетворилися на систему, тому ми вирішили створити книгу, що демонструватиме це», — розповідає Антон Єременко.

192 сторінки, інтерв’ю із 92 локальними модними інсайдерами та безліч цікавих фактів про фешн по-українські. Над дизайном видання та обкладинкою працював Гліб Муха, а більшу частину портретів героїв книги авторства фотографки Юлії Крайст.

«Довідник української моди» виданий двома мовами — українською та англійською. Окрім друкованих примірників, створено й окремий сайт fashiondirectory.com.ua, де з 28 жовтня матеріали книги з’являться у вільному доступі. Книга вийшла за підтримки Українського культурного фонду.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: