Фешн-драпаж від Андре Тана у просторі L’Atelier Bleu
Вишукані образи, створені за допомогою тканини, голки та булавки.
Ф

ранцузький бренд Kronenbourg 1664 вже вдруге виступив офіційним спонсором Ukrainian Fashion Week. Цього року на території Мистецького Арсеналу бренд презентував особливий простір L’Atelier Bleu, де гості Ukrainian Fashion Week стали свідками показових виступів з фешн-драпажу.

Головною зіркою показових виступів у просторі L’Atelier Bleu став відомий український дизайнер та популярний телеведучий Андре Тан. Драпаж — це вміння модельєра за допомогою тканини, голки та булавки драпірувати кравецький манекен. Протягом трьох днів Андре Тан вражав публіку створюючи неперевершені образи, натхненні французькими іконами стилю. Компанію Андре Тану по черзі склали Андрій Трушковський, Анастасія Стадник та Олена Мандзюк.

Бренд Kronenbourg народився в далекому 1664 році у французькій провінції Ельзас і з тих часів зберігає в собі традиції справжнього пивоварного мистецтва. Преміальний французький бренд пива Kronenbourg 1664 — офіційний посол французького стилю життя. З моменту свого створення бренд символізує елегантність і вишуканість у кожній деталі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: