Фестиваль Coachella офіційно відкладено через коронавірус
Вже відомі нові дати проведення!
З

догадки ЗМІ підтвердились! Кілька годин тому організатори музичного фесту Coachella повідомили, що з огляду на ситуацію з коронавірусом захід (який мав відбудитися за 3 тижні) перенесено. У заяві зазначені нові дати: фест відбудеться восени, в період з 9 по 18 жовнтя. Нагадаємо, що серед цьогорічних хедлайнерів мали б бути Тревіс Скотт, Ліл Узі Верт, Дензел Каррі, Френк Оушен та Лана Дель Рей, а склад нових учасників поки невідомий.

 

 

Через загрозу поширення захворювання Сovid-19 вже скасували фестиваль Goldenvoice в Каліфорнії, лондонський книжковий ярмарок, Женевський автосалон, численні модні шоу (зокрема, Gucci в Сан-Франциско, Chanel в Пекіні, Prada в Токіо, Ralph Lauren у Нью-Йорку), ярмарок Art Basel Hong Kong, а також 40-тисячний концерт BTS у Сеулі. 

Перенесена дата прем’єри нової стрічки про Джеймса Бонда й під великим питанням проведення Олімпіади в Токіо. Ймовірно, що спортивний захід буде перенесений на рік або два. «Остаточне рішення щодо проведення Олімпіади прийматиме МОК», — запевнив член японського оргкомітету Харуюкі Такагаші.

Модель Алессандра Амбросіо на фестивалі Coachella

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: