Фінал «Великої маленької брехні»: реакція Ніколь Кідман та Різ Уізерспун
Зворушливі звернення в мережі також залишили Шейлін Вудлі, Зої Кравіц та Лаура Дерн.
Д

раматична історія канала HBO, що зібрала неймовірну акторську команду на знімальному майданчику та як наслідок — десятки престижних нагород і мільйони прихильників біля екранів, добігла кінця!

Фото з Instagram Шейлін Вудлі

Не дивно, що після фінальної серії саме до глядача й звернулися голлівудські акторки. У той час, як Шейлін Вудлі розмістила миле послання в Instagram, Зої Кравіц та Лора Дерн підняли келихи за дивовижну творчу команду: «Це був особливий час! Хто дивиться фінал?».

«Мадлен та Ед, Ебігейл та Глоі, — написала Різ Уізерспун й додала спільне фото з екранною родиною. — Це був надзвичайний час та неймовірний досвід. Дякую усім, хто надав нам можливість дослідити ці жіночі життя упродовж двох сезонів».

Ніжне відео з «матір’ю» опублікувала 22-річна акторка Кетрін Ньютон, яка й зіграла екранну доньку Різ.

«Це був приголомшливий шлях! Дякую вам усім, за те, що дивилися шоу. Саме ваша підтримка зробила другий сезон можливим і дозволила розповісти цю історію. Я висловлюю щиру подяку всім, хто був причетний до шоу. Люблю вас усіх!» — розчулилася Ніколь, серіальна історія якої нікого не залишила байдужим.

Окрім відверто звернення, акторка додала цілу галерею фото й світлину з чоловіком на додачу! Кіт позує в чорному світшоті з іменами усіх головних героїнь — чудова річ на спогад. Про долю третього сезону наразі мало що відомо. Ймовірно, що канал все ж таки не зацікавлений у продовженні, а якщо воно все ж таки відбудеться, то не раніше 2021 року.

«У акторок аж занадто щільні графіки, і в нас вже заплановані нові проекти із деякими із них», — запевнив директор HBO Кейсі Блойс. Що ж до самої Кідман, то за версією ЗМІ, акторка очікує на дитину.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: