«Фінальні титри»: гурт «Время и Стекло» припиняє свою діяльність
І вирушає в прощальний тур, що завершиться грандіозним шоу в Києві.
В

чора гурт «Время и Стекло» презентував кліп на пісню «Навсегда/Никогда», чим натякнув на те, що їхній час все ж таки минув. А сьогодні вранці на офіційній сторінці дуету в Інстаграм з’явився уривок інтерв’ю, де Надя Дорофєєва і Позитив зізнаються, що це дійсно був останній кліп гурту.

View this post on Instagram

Мы чувствуем, что отдались на 100% и сделали максимально все как #ВремяиСтекло. Как люди, которые всегда обожали дарить радость, эпатировать, делать новое – мы всеми клеточками души ощущаем, что готовы к новому этапу. ⠀ Спасибо, что прошли с нами этот прекрасный 10-летний период жизни. Все это делалось для вас, вместе с вами и благодаря вам 🥰 ⠀ ⠀ Эти полгода мы проведем в прощальном туре «Финальные титры». Мы будем готовиться к важнейшему событию – последнему концерту группы #VremyaiSteklo, на котором все вместе оторвемся под любимые треки! 11 сентября. Киев. Дворец «Украина» ❤️ ⠀ Полное интервью смотрите на нашем YouTube-канале! Ссылка в актуальном

A post shared by Время и Стекло (@vremyaisteklo) on

«Ми відчуваємо, що віддалися на всі 100% і зробили максимально все як #ВремяиСтекло. Як люди, які завжди обожнювали дарувати радість, епатувати, робити нове — ми всіма клітинками душі відчуваємо, що готові до нового етапу», — пишуть учасники дуету.

Музичний проєкт проіснував 10 років. В інтерв’ю Надя і Позитив подякували своєму неймовірному фан-клубу і тим, хто ніколи їх не підтримував: «Завдяки вам ми стали сильнішими», — пояснює співачка. Ці півроку «Время и Стекло» проведуть у прощальному турі під назвою «Фінальні титри». Останній концерт відбудеться 11 вересня у Палаці «Україна».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: