Forever Young: Дженніфер Еністон — 50!
Вітаємо та згадуємо 10 фактів у цифрах, які ви не знали про улюблену акторку!
С

еред її екс-чоловіків — Бред Пітт та Джастін Теру, серед головних ролей — неймовірна Рейчел з «Друзів», а серед захоплень усього життя — йога та улюблені собаки. Дженніфер Еністон сьогодні виповнилося 50. Здається, що ви знаєте про неї все! Але ні. Щоб довести це, JS зібрав 10 маловідомих фактів про красуню Джен у цифрах.

 

1

Єдине татуювання — Norman — на тілі акторки знаходиться на правій нозі. На згадку про пса, якого вона дуже любила. Він помер у 2011-му, й Джен зробила перший та, як зізналась, останній напис чорнилами.

2

Принаймні 2 відомі ролі Еністон могла б зіграти. Але не судилося. Замість неї Кейт Уінслет в «Титаніку» та Алісса Мілано в серіалі «Зачаровані» блискуче виконали свою роботу.

4

Еністон колись зізналась: якби хоча б один актор з головної четвірки пішов з «Друзів», інші б теж залишили шоу. На щастя, цього не сталося. Актори й досі залишаються близькими друзями та постійно зустрічаються.

10

10 останніх років Дженніфер практично не спілкувалася зі своєю матір’ю, яка померла в травні 2018 року в результаті тривалої хвороби. Основною причиною бойкоту були занадто відверті інтерв’ю та мемуари, її постійний натиск, критика та, як розповідала акторка, «дуже важкий характер». Мати навіть не була запрошена на весілля акторки з Бредом Піттом.

11

Коли Еністон було 11 років, вона намалювала картину, яка пізніше потрапила на виставку в музеї Метрополітен.

12

Щоб зіграти роль Рейчел Грін, Дженніфер довелося скинути 12 кілограмів.

14 

14 місяців виповнилось дівчинці з притулку в Мексиці, яку (як стало відомо в кінці січня 2019 року) Еністон вирішила вдочерити.

52

Саме стільки фільмів в професійному акторському здобутку Еністон нараховує Вікіпедія. І це без врахування ще 8 її режисерських робіт.

53

Стільки кілограмів вже впродовж багатьох років важить Еністон. Це її стандартна вага, яку (як вона завжди зауважує) їй досить важко підтримувати. Таємниці не існує: необхідно їсти методично правильну їжу та займатися спортом.

1 000 000

Мільйон доларів отримувала акторка за кожен епізод в останніх трьох сезонах «Друзів».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: