Фото дня: перший поцілунок Дмитра Монатіка з дружиною Іриною
А також перший поцілунок у статусі чоловіка та дружини.

На честь шостої річниці шлюбу Дмитро Монатік поділився архівним фото свого першого поцілунку з дружиною Іриною. Тоді це був лише жарт, який кілька років потому перетворився на красиву історію кохання, що триває й досі.

«13 років тому. Луцьк. Наш перший жартівливий поцілунок на твоєму 25-му дні народження виявився зовсім не жартом! Через 3 роки ми почали зустрічатися, говорити про все на світі, мріяти, сміятися до кольок у животі. Почали вірити одне в одного і разом повірили, що є хороші, прекрасні люди в тоді ще чужому і незнайомому Києві. Сьогодні рівно 6 років тому ми стали сім’єю офіційно. Хоча мені здається, ми стали нею відразу після цього поцілунку! Ти подарувала мені двох найкращих пацанів, якими я пишаюся щодня дедалі більше. І щодня ​​захоплюючись тобою дедалі більше. Думав, шукатиму ціле життя… ось і знайшов… ціле життя!!! Кохаю тебе прозоро, безмежно і нескінченно», – написав Дмитро.

Зі свого боку Ірина Монатік поділилася світлинами із РАГСу та написала теплі слова: «Офіційний день нашої родини 01.07.2015! Нам офіційно 6 років, а разом ми вже цілих 10 років».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: