Гардероб Кейт Міддлтон у Пакистані
Cправжня східна принцеса!
О

фіційний тур Кейт Міддлтон та принца Вільяма до Пакистану тривав лічені дні, але вражень герцогам вистачить на довгі місяці. Вони вже встигли подякувати країні за гостинність, а Кейт передала пресі авторські фотографії, які встигла зробити у віддаленому гірському селищі Гіндукуш.

«Кейт обожнює фотографувати. У неї є чудові портрети, а також на льодовику Чіатібо вона зробила кілька відмінних знімків», — розповів принц Вільям.

Зокрема, Кейт встигла вразити шанувальників різноманітними образами, які змінювала ледь чи не на кожну зустріч. Так, за 4 дні герцогиня продемонструвала 9 варіантів вбрання, переважно зелених відтінків, адже зелений — колір пакистанського прапора, а також колір, що символізує іслам. У якості аксесуарів — улюблені прикраси від Emmy London, Missoma та локального бренда Zeen.

Цього разу стиль герцогині був дійсно особливим, адже вона продемонструвала не лише речі від місцевих дизайнерів, але й варіації сальвар-камизів (данина національному вбранню), які їй дуже пасували.

Сукня Catherine Walker, Zeen та Rupert Sanderson 

Сальвар-камиз Maheen Khan, Zeen та Russell & Bromley

Образ від Maheen Khan, Catherine Walker, Zeen та Satrangi

Вечірній образ від Jenny Packham та  Jimmy Choo

Образ від Mint Velvet, Penelope Chilvers та Missoma

Сальвар-камиз Maheen Khan, J. Crew та Catherine Zoraida

Сальвар-камиз Gul Ahmed, J. Crew, Mulberry та Asprey

Образ від Élan, Maheen Khan, J. Crew

Образ від The Papilio, Maheen Khan та Russell & Bromley

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: