«Гаррі стане найкращим батьком»: Меган Маркл на Endeavour Fund Awards
Не зважає на хейтерів та в компанії чоловіка зачаровує всіх посмішкою.
П

очаток лютого видався дуже насиченим для Меган Маркл. Окрім серії запланованих зустрічей, приводом для ЗМІ знову звернути увагу на герцогиню при надії стала церемонія Endeavour Fund Awards в Drapers’ Hall та черговий номер People.

5 подруг Меган (вони побажали залишитися анонімами) закликали громадськість зупинити нападки на герцогиню. Оскільки члени королівської сім’ї не можуть самі виступати на свій захист (традиційно вважаючи негідним публічно реагувати на плітки), жінки вирішили підтримати подругу і на власних прикладах розповіли про найкращі епізоди дружби з Меган Маркл.

ЗМІ вже встигли підрахувати, хто саме може буди в команді подруг-захисниць Маркл. Можливо, це акторки Сара Рафферті й Пріянка Чопра, стиліст Джессіка Малруні, спортсменка Серена Вільямс і продюсер Ліндсі Рот.

«Ми хочемо розповісти всю правду. Адже образ надто норовливої й розпещеної герцогині, що постійно конфліктує з сестрою Самантою, батьком та Кейт Міддлтон, не відповідає дійсності. Вона все та ж людина, хоча все навколо неї змінилося», — запевняють вони. Подруги зауважили, що батько Меган бажає не приватного спілкування, а, навпаки, спланованих гучних фотосесій. Усі заклики зупинитися й припинити переслідувати доньку в ЗМІ він ігнорує.

Сама ж Меган не видає свого занепокоєння, а стримано та з посмішкою тримається на публіці. Як і було заплановано протоколом премії, герцоги нагородили трьох гідних представників фонду, які завдяки своїм досягненням завоювали право стати найкращими.

Поки світ обговорює можливу допомогу сурогатної матері й майбутнє народження двійнят, герцогиня не зважає на плітки. Під час спілкування з присутніми вона встигла розповісти, що вони з принцом поки не дізналися стать дитини, але вона впевнена, що Гаррі стане «найкращим батьком».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: