Гелловін, що влаштувала рф: гостра тема в дебютному треці Поліни Нікітіної
Світ не повинен забувати, що доки всі популяризують свято страху за допомогою власної фантазії, найстрашніше відбувається в реальному житті кожного українця.

Nora Polinnia — сценічне ім’я Поліни Нікітіної

Українські школярі написали англійською пісню Gotham, щоб світ почув, на що хоче перетворити їхню країну росія. Із JS своїм дебютним треком поділилася Nora Polinnia.

Усі вони жили в Києві, ходили до міжнародної школи, товаришували, створювали музику, проводили репетиції та навіть встигли вперше заграти live в парку ВДНГ. 18 лютого вони побачили одне одного востаннє, роз’їхалися на тиждень на канікули і більше не повернулися… Їхню школу зачинили, а всі викладачі покинули країну.

Переживати через те, що коїлося в рідному місті перших закоханостей та сподівань, бачити, як руйнується життя в усій країні та проживати цей досвід одне без одного було складно, тож друзі почали ділитися своїми емоціями та розділяти переживання за допомогою музики.

Відтак меланхолійна мелодія Мартіна затягла Нору до темного світу Ґотем-Сіті, у якому живе Бетмен. Вона написала текст до пісні, щоб передати світу месседж, який люди змогли би легко зрозуміти: Gotham/ Ґотем — це місто-примара, і саме таким росія намагається зробити кожне українське місто.

Трек записували буквально під ковдрою за відсутності професійного обладнання та створювали друзями по всьому світу в різних часових зонах. Gotham має стати реальним саундтреком до цього Гелловіну. Для тих, хто його святкує. Світ не повинен забувати, що доки всі популяризують свято страху за допомогою власної фантазії, найстрашніше відбувається в реальному житті кожного українця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: