Геній та муза: спільна фотосесія Рікардо Тіши та Ірини Шейк
Та черговий тріумф креативного директора Burberry — його визнано фешн-інноватором року.
М

инулої ночі в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку глянець WSJ вшановував досягнення креативного директора бренда Burberry Рікардо Тіши. Він отримав нагороду як фешн-інноватор року. Серед гостей премії були Джіджі Хадід, Кім Кардаш’ян та Каньє Вест, які привітали майстра зі сцени.

Рікардо Тіши, Кім Кардаш’ян та Каньє Вест

Рікардо Тіши, Кім Кардаш’ян та Каньє Вест

Ірина Шейк, Рікардо Тіши та Джіджі Хадід

Підтримала дизайнера цього вечора і його муза Ірина Шейк, яка нещодавно разом із Тіши взяла участь у цікавій зйомці Vogue Italy, присвяченій саме майстру.

У березні 2017 року Рікардо завершив свою роботу для Givenchy та пішов у відпустку. Відпочинок тривав майже рік, але Тіши й досі згадує цей час. «Під час моєї відсутності світ начебто змінився, все стало більш неспокійним, швидким. Тоді я з ентузіазмом це сприйняв — я змінив дизайн бутика та залишив білу стіну як майданчик для самовираження».

Рікардо зізнається, що його надихає молодь та швидкоплинний світ, а саме — стіна та різнокольорові маркери «стали основою для особливого арт-об’єкта». Графіті уособлює як позитивні речі, так і негативні, романтичні й водночас сумні. А напис Happy to B here став символом змін. Рікардо зізнається, що обожнює креатив, тож зміни та нові творчі досягнення ще попереду!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: