Генії не старіють: Люку Бессону — 60!
Вітаємо та дізнаємося, що відомо про новий фільм легендарного француза.
Л

ише уявіть, вперше він побачив телевізор, коли йому було 18! Дитинство Люк Бессон провів на узбережжях Греції та Югославії, захоплено займаючись пірнанням і підводною фотозйомкою. А його мрією було стати фахівцем з дельфінів. Однак цьому не судилося збутися. В  17 років – в результаті нещасного випадку – він втрачає можливість займатися своєю улюбленою справою, тому в 19 він їде до Голлівуда, а в 30 знімає легендарну «Нікіту».

Мілла Йовович та Люк Бессон, 1997

Музами режисера у різні періоди ставали відомі акторки, зокрема Мілла Йовович. Саме вона була його третьою дружиною та головною героїнею двох шедеврів: «Жанна Д’Арк» та «П’ятий елемент». Серед інших відомих робіт майстра, що давно стали класикою, — «Перевізник», «Леон», «Таксі», «Револьвер» та «Малавіта».
З нагоди ювілею режисера JS зібрав відомі факти про «Анну», черговий фільм Люка, який вийде цього року.

Наталі Портман та Люк Бессон пiд час зйомок фiльму «Леон», 1994

Пiд час зйомок фiльму «Леон», 1994

Сюжет

Фільм, що переповідає історію молодої сильної жінки, яка виявилася в центрі незвичайної кримінальної інтриги, об’єднує світи «Нікіти» і «Леона», двох найяскравіших фільмів кар’єри Люка. «Анна — це коли Нікіта зустрічає Леона… », — коротко описав стрічку режисер в своєму Instagram.

Саша Лусс

Знімальна група

Головні ролі у стрічці з бюджетом у 30 мільйонів доларів зіграли Саша Лусс, Кара Делевінь, Хелен Міррен, Люк Еванс та Кілліан Мерфі. Період зйомок вже завершено. «Все, що я можу вам сказати, це про мого персонажа: він шпигун і вбивця з КДБ. Дія фільму відбувається на початку 90-х», — зізнався британський актор Люк Еванс.

Саша Лусс та Люк Еванс під час зйомок

Складні зйомки

Зйомки стрічки «Анна» ускладнені обвинуваченнями режисера у зґвалтуванні акторки Сенд Ван Рой, що зіграла в ній епізодичну роль та у минулому брала участь у декількох роботах Люка. Адвокат Бессона тоді відкинув звинувачення, але вже у липні 2018 Бессон був звинувачений в сексуальних домаганнях ще трьома жінками. На сьогодні усі звинувачення з режисера були зняті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: