Підтримую лікарів
Герої JS про рівність у день маршу #KyivPride2019
Головний месседж КиївПрайду — «Свобода. Єдність. Боротьба», — підтримали Яніна Соколова, Анатолій Анатоліч, Дмитро Шуров та Аліна Паш.
С

ьогодні в Києві відбувся Марш Рівності, в якому взяли участь понад 8 тисяч людей. Протягом 5 років КиївПрайд відстоює права ЛГБТ-спільноти на мирні зібрання, свободу слова та самовираження.

Цього року основною темою КиївПрайду є «Свобода. Єдність. Боротьба», а головним гаслом — «Наша традиція — це свобода!». Адже свобода — це можливість говорити, діяти та думати. Підтримали право бути почутими та можливість висловлювати свої думки без обмежень, заборон та насильства й герої JS.

«Я підтримую право людини на вибір. З ким бути, з ким гуляти, з ким цілуватися, з ким будувати своє життя. Я проти насильства. Я проти нетерпимості. Добро завжди переможе зло. #kyivpride2019», — зазначив телеведучий Анатолій Анатоліч в Instagram.

«Я вірю у свідоме майбутнє та свідомих людей!
Be brave, be yourself and share beauty of your love! #kyivpride2019», — висловила свої думки співачка Аліна Паш.

View this post on Instagram

«Я ціную людину за її талант, конструктивні вчинки, досягення та вміння зробити щасливими оточуючих в незалежності від її сексуальної орієнтації. Бо це те, з чим народжуються, а не обирають» ©Дмитро Шуров ⠀ «Борітеся – поборете!» — інформаційна кампанія @kyivpride до 17 травня — Міжнародного дня боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією.⠀ Ми вважаємо, що кожна людина має право кохати будь-кого і при цьому відчувати себе вільною та захищеною.⠀ Love&peace ❤️🌈 ⠀ ⠀ Джерело: YouTube-канал KyivPride

A post shared by Piano-Вселенная (@piano_universe_) on

«Я ціную людину за її талант, конструктивні вчинки, досягення та вміння зробити щасливими оточуючих в незалежності від її сексуальної орієнтації. Бо це те, з чим народжуються, а не обирають», — висловлює свої думки музикант Дмитро Шуров. Інформаційну кампанію «Борітеся — поборете!» підтримала й телеведуча Яніна Соколова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: