Герої JS згадують Аллу Вербер
Вшановують пам'ять та співчувають близьким.
С

віт моди сумує: вчора стало відомо про раптову смерть віце-президента ювелірної компанії Mercury та фешн-директорки московського ЦУМу Алли Вербер, яка пішла з життя на 61-му році внаслідок сепсису. Алла Костянтинівна мала чималий вплив на fashion-індустрію далеко за межами своєї країни, зокрема, багато що пов’язувало її з Києвом: столичні бутики Dolce & Gabbana, Saint Laurent та Balmain належать сім’ї Вербер.

Всі, хто знав Аллу Вербер, згадують її як людину великого масштабу, причому як у професійному, так і особистому сенсі, висловлюють щирі співчуття її близьким та доньці Катерині.

Алла Вербер із донькою Катериною

«Я надзвичайно спустошена. Я не можу повірити, що це сталося! Я хотіла б провести більше часу з жінкою, яка мене надихає, з якою поспілкуватися, я сподівалася, час ще буде. Я знаю, що вона могла б ще багато чому навчити! Мої найбільші співчуття Каті Вербер. Алла справді надихнула багатьох сучасних жінок! RIP», – висловила свої співчуття модель Аліна Байкова.

Підтримку рідним Алли Катерині Вербер висловили також fashion-директорка Vogue UA Юлія Пеліпас та співачка Світлана Лобода. «Втрата… ще одна… Приголомшлива Алла Вербер. Шок…» – написала Віра Брежнєва.

«Ми не були близько знайомі з Аллою Вербер, але вчорашня новина шокувала своєю раптовістю, несправедливістю, неможливістю виправити. Мене захоплюють харизматичні сильні люди, особливо жінки, тому що бути успішною, красивою, заможною жінкою в нашій країні – це завжди відмова від дуже багатьох чинників, це завжди жертва і кожен догляд такої величини, я сприймаю як непоправну втрату, як перерване життя на злеті, – вшанувала пам’ять померлої продюсерка Нателла Крапівіна. – Я висловлюю найглибші співчуття Катерині Вербер і всій родині і друзям. Життя стало настільки крихким, як підпалене волосся. Вона обривається в найнесподіваніший момент, ось ти був і більше тебе немає».

View this post on Instagram

мы не были близко знакомы с Аллой Вербер, но вчерашняя новость шокировала своей внезапностью, несправедливостью, непоправимостью. меня восхищают харизматичные сильные люди, особенно женщины, потому что быть успешной, красивой, состоятельной женщиной в нашей стране – это всегда отказ от очень многого, это всегда жертва и каждый уход такой величины, я воспринимаю как невосполнимую потерю, как прерванную жизнь на взлете. я выражаю самые глубокие соболезнования @katiaverber и всей семье и друзьям. жизнь стала настолько ломкой, как подпаленный волос. она обрывается в самый неожиданный момент и вот ты был и больше тебя нет. 🖤

A post shared by Natella Krapivina (@natellakrapivina) on

«Моя люба Алло, я буду дуже сумувати», – підписала спільну світлину з Аллою Анна Делло Руссо.

«Алла Вербер – це сміливість обирати великі виразні коштовності й розкішні шуби, чудове почуття гумору, надмірна працьовитість, це іконічний байер та геній створення ідеального магазину. Незамінна. Моді її не вистачатиме… Співчуття сім’ї», – вшанувала пам’ять Алли Вербер міжнародний редактор Vogue та найавторитетніший fashion-оглядач Сьюзі Менкес.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: