Girl Power: зворушлива промова Анджеліни Джолі в ООН
Про жінок, гендерну рівність та взаєморозуміння.
П

алка промова оскароносної акторки змусила присутніх на засіданні комітету ООН аплодувати з особливою пристрастю. У своєму виступі Анджеліна розповіла про важливість гендерної рівності при підтриманні балансу прав і свобод у світі. Досвід Джолі як посла доброї волі Управління Верховного комісара у справах біженців ООН з 18-річним стажем дається в знаки. Безумовно, не тільки її приголомшливий вигляд, але й думки щодо ситуації одразу стали темою обговорення номер один у мережі.

«Не може бути миру і стабільності в Афганістані або де-небудь ще в світі, якщо існує дискримінація прав жінок. Гірше того, ми бачимо безкарність за злочини, вчинені по відношенню до жінок і дівчаток. Занадто часто, незважаючи на те, протистоїмо ми цим порушенням прав людини чи ні, все залежить не від закону та універсальних стандартів, а від відносин між урядами», — зауважила вона.

«До тих пір, поки ми будемо продовжувати ставити практично всі інші проблеми попереду прав жінок, ми будемо залишатися в безперервному циклі насильства та конфліктів. Ми нічому не навчимося».

 

Джолі закликала до того, щоб більше жінок зайняли керівні посади в місіях з підтримання миру і щоб країни включали жінок в активний процес прийняття практичних рішень. «Ще багато чого треба зробити заради збільшення числа жінок в рядах миротворчих місій», — продовжила вона. «Має бути сформовано повноцінне представництво жінок на мирних переговорах і усунення глибоко укорінених соціальних передумов виникнення нерівності по відношенню до жінок», — підсумувала акторка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: