Givenchy, McQueen та Dior: гламурна фотосесія Шарліз Терон
В інтерв'ю акторка відверто розповіла про успіх та особисте життя.
Ш

арліз Терон, Торі Бьорч, Грета Тунберг, Яра Шахіді та Ава Дюверней стали головними героїнями нового номера Glamour. Сильні жінки, що уособлюють нову еру фемінізму! В образах від Givenchy, Alexander McQueen та Dior, голлівудська акторка розповіла, що саме зараз відбувається в її особистому житті та як, на її думку, виглядає успіх.

Успіх не означає мільйонні касові збори!

З роками білявка переглянула формулу цієї складової життя. «Успіх, безумовно, не означає мільйонні касові збори, — розповідає акторка, усміхаючись. — Успіх — у повсякденності. Знаю, що цей мінливий стан може закінчитися буквально завтра, тож у молодому віці надважливо розуміти цінність того, що маєш».

«Мене виховувала мама, яка завжди нагадувала мені: «Не бери в своє життя ніякого негативу», — згадує Терон. — Вона завжди розповідала мені правду — як хорошу, так і погану — в рівній мірі».

Шарліз мало цікавить прямий шлях по життю, вона обожнює певні складнощі, навіть в особистому житті. Спростування загальноприйнятих очікувань — чи то в стосунках, чи на роботі — є другою натурою для Шарліз. Як продюсер, наприклад, вона часто зустрічається зі скептицизмом, тож для неї це вже норма.

Я ніколи не хотіла вийти заміж!

«Протягом дуже довгого часу я не була у відносинах. Ба більше, я ніколи не хотіла вийти заміж, — відверто розповідає акторка. — Ці речі не є надважливими для мене. Люди дещо спантеличені моїми поглядами на шлюб, здебільшого це жінки. Хоча особисто я не бачу в цьому проблеми і не відчуваю труднощів».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: