Gold Queen: Серена Вільямс відверто про сексизм, спорт і Наомі Осаку
Небезпечна на корті та дуже вразлива в повсякденному житті.
В

ідомий фотограф Олексій Любомирський співпрацює з багатьма зірками, зокрема, з Меган Маркл та принцом Гаррі. Остання його робота з подругою герцогині Сассекською — Сереною Вільямс. Спортсменка не лише представила сексапільні золоті образи від Ralph Lauren та вишукані прикраси Bvlgari, але й відверто відповіла на декілька запитань на важливі теми. Відвертими були й фото — без додаткової обробки графічного редактора.

Поки ми святкуємо вихід українки Еліни Світоліної в півфінал турніру «Великого шолома», Серена Вільямс, яка теж вийшла до півфіналу, зізнається, як важко їй дався минулорічний сет із Наомі Осакою. Через гучну поразку на US Open вона довгий час «не могла знов взяти ракетку в руки» та потребувала допомоги психотерапевта.

Чому я втратила шанс? Моє серце було розбите вщент!

«Після поразки я повернулася додому і щовечора думала: ну як могло так статися? Чому я втратила шанс? Моє серце було розбите вщент! Виснажена, я не могла зрозуміти, чому я не можу відверто висловити свої розчарування, як і всі інші? Якби я була чоловіком, чи була би я в цій ситуації?».

«Це тому, що я жінка? Чому, коли жінки занадто пристрасно висловлюють свої емоції, їх називають божевільними та ірраціональними, але коли чоловіки в схожих ситуаціях роблять те ж саме, їх називають пристрасними й запальними?» — розмірковує Серена на тему сексизму.

Настав час вибачитися!

— Я зрозуміла, що для мене є тільки один шлях, щоб рухатися вперед. Настав час вибачитися перед людиною, яка найбільше заслуговувала на це. І я вирішила написати Наомі листа».

«Привіт, Наомі! Це Серена Вільямс. Як я вже казала тобі на корті я неймовірно пишаюся тобою і я б хотіла знову пережите цей момент. Мені дуже шкода, що ЗМІ стравлюють нас, хоча й просто захищаю власну честь. Я б ніколи не хотіла кинути тінь на репутацію іншої жінки, тим паче темношкірої спортсменки. Я твій відданий фан та завжди буду підтримувати тебе та вболівати! Бажаю успіху сьогодні й в майбутньому», — звернулася Серена до Наомі.

«Коли я побачила відповідь Наомі, на обличчі з’явилися сльози. «Люди можуть невірно трактувати гнів як силу, тому що вони не можуть розрізняти ці дві речі. Ніхто не відстоював мене так, як ти!». Щаслива, що я можу бути почутою, боротися з несправедливістю — надважливо! Це особлива риса мого характеру!».

Фото: Harper’s Bazaar 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: