GOOD DAYS Family Surf Camp: як підтримати благодійну серфініціативу для українських дітей у Португалії
Розповідає засновниця проєкту Кшися Тачанська.

Українці, будучи далеко від Батьківщини, надалі створюють благодійні ініціативи. JS знайомить вас із Кшисею Тачанською та GOOD DAYS Family Surf Camp — проєктом для українських жінок і дітей у Португалії, які вимушено покинули свій дім після 24 лютого 2022 року.

Знайомство із ініціаторкою Кшисею Тачанською

Привіт, я Кшися, мати двох дітей, і я — українка.

На другий день повномасштабного вторгнення я вивезла своїх дітей із Києва. Через п’ять днів ми дісталися до Португалії. Мої рідні залишилися в Україні, а чоловік допомагає захищати наш дім. Мої душа і серце все ще в Києві. І найбільше мені хочеться зараз бути там та допомагати.

Кшися Тачанська

Минулого року я запустила проєкт GOOD DAYS Family Surf Camp — це серфкемп для мам та дітей у Португалії. Ідеєю проєкту було показати діткам світ із іншого боку, щоб вони забули про ґаджети і поринули у світ природи, займаючись найекологічнішим видом спорту — серфінгом.

Серфінг виховує багато важливих рис, які допоможуть у житті нашим дітям: впевненість, терпіння, повага, а головне — віра у свої сили. А для мам це можливість відпочити.

Про ініціативу для підтримки українських жінок і дітей

За місяць до війни я підготувалася до запуску наступного сезону та отримала багато заявок у табір, але потім через воєнні дії тисячі жінок із дітьми були змушені покинути свої будинки та поїхати до Європи — у страху та невпевненості у завтрашньому дні, переживаючи за своїх чоловіків, які залишилися захищати нашу Батьківщину. Їм так само, як і всім, потрібна підтримка та допомога. Якщо будуть щасливі вони, то їхні чоловіки матимуть набагато більше сили та мотивації перемогти.

Найкраще, що можу зробити для них, — подарувати дітям їхнє дитинство. А мамам — допомогти переключитися, щоб у них з'явилися сили жити далі і надихати наших чоловіків.

Я створила благодійний кемп для мам із дітьми, які вимушено покинули Україну, та прошу вашої допомоги. Мені треба зібрати кошти, щоб орендувати для них житло, організувати харчування, програму і серфінг. Повірте мені, що ніщо так не лікує і не відновлює, як океан!

Як підтримати проєкт

Закликаю вас підтримати цей проєкт. Запрошую тих, хто давно живе в Європі, приїхати, взяти участь у кемпі та сплатити свою поїздку — це дозволить прийняти українок із дітьми на безоплатній основі. Якщо у вас просто є бажання та можливість підтримати проєкт фінансово,  підтримайте нас. І ми знову побачимо усмішки на обличчях наших жінок та дітей.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kshisya Tachanskaya (@kshisya)

Я створила рахунок, на який ви зможете надіслати свою допомогу і купити табір для іншої сім’ї. Вірю, що спільними зусиллями ми реалізуємо проєкт на підтримку українських жінок із дітьми.

Підтримати проєкт можна за посиланням.


Сайт

Інстаграм

Інстаграм Кшисі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: