Гостра ностальгія в пародії Володимира Остапчука на пісню «Время и Стекло»
Тим, хто зростав у 90-ті, «раптом захочеться додому».
В

олодимир Остапчук продовжує розвивати своє нове захоплення – пародію. За двома успішними пародіями «Укршоубіз» на пісню Насті Каменських «Попа как у Ким» та «Eurovision Сон» на композицію Maruv, телеведучий випустив третю. Цього разу він показав наповнену ностальгією версію пісні «Дим» – нового треку групи «Время и Стекло».

Пісню гуморист присвятив усім, хто родом із 90-х, та майстерно обіграв один з головних трендів 2019 року – ностальгію. У пародії Володимир згадує дитинство та юність і жартує над сучасністю, проводячи паралелі між минулим і тим, чим сьогодні живуть молоді люди. У кадрі з’являлися атрибути, які ознаменували епоху: улюблена гра тетріс, касетний плеєр і величезні навушники, фотоальбоми, телевізор «Берізка», канал УТ-1 і, звісно ж, килим на стіні. Прозвучали й імена зірок футболу, Шевченка та Реброва, а також головний хіт того часу «Шикидим».

Телеведучий іронізує над сучасними трендами й тим, як змінився світ за останні 20 років. «Ніхто не пам’ятає ні тетріса, ні розмов по 4 секунди, а «Шикидим» взагалі для них герой якоїсь японської гри. До речі, у нашої версії є побічний ефект – вам раптом захочеться додому. Тому після перегляду сміливо дзвоніть мамам, але не по телефону, а зразу в двері, як казав Кузьма», – коментує Володимир Остапчук.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: