Готуємося до Геловіну: святковий макіяж від NYX Professional Makeup & MUMA
Початок онлайн-курсу вже за лічені дні.
П

опулярність Геловіну з кожним роком лише зростає. Продумати власний образ, а також яскравий макіяж для святкової вечірки варто заздалегідь. Аби навчитися створювати мейкап самостійно — радимо встигнути записатися на курс Halloween makeup by NYX Professional Makeup & MUMA. Він бездоганно підійде навіть тим, хто не має професійного досвіду у сфері краси.


З командою топ-професіоналів індустрії краси, лише за 5 онлайн-уроків ви маєте змогу навчитися:

  • Створювати найнеочікуваніший макіяж до Геловіну, улюблений багатьма образ Santa muerte Carnival та інші альтернативні образи за допомогою низки крутих технік;
  • Створювати реалістичні спецефекти в гримі: опіки, шрами, поранення, кровотечі;
  • Вірно підбирати матеріали та інструменти для стійкого гриму.

Всі учасники курсу отримають набір косметики в подарунок, а також шанс виграти подарунки від NYX Professional Makeup. Окрім того, на учасників курсу чекає знижка на навчання в MUMA за найкращі домашні завдання!

Курс складається з 5-ти відеоуроків тривалістю близько 60 хвилин, а подарунковий набір надішлють поштою за зручною адресою. Записи відео будуть доступні протягом 6-ти місяців після закінчення курсу. Приєднуйся на навчання від ТОП-візажистів 19 жовтня і створи найкрутіший образ до Геловіну 2020!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: