Говорить Кременчук: кампейн Marc Jacobs, знятий в Україні
По місцях дитинства моделі Саші Мельничук, музи колекції.
Н

а офіційній сторінці Marc Jacobs в Інстаграм з’явився новий кампейн сезону SS20, який був знятий у Кременчуці. Саме в цьому місті народилася відома модель Саша Мельничук, яка стала обличчям фотопроєкту й залучила до нього всю свою родину.

Саша Мельничук з мамою

Красуня позувала в одязі Marc Jacobs зі своєю мамою. На світлинах жінки, вдягнуті у яскраві костюми синьо-жовтої гами, стоять на місточку посеред похмурого українського міста. У руці кожна тримає сумку гірчичного кольору, яка послугувала основним акцентом колекції й окремо була знята на тлі вицвілого надпису «Кременчук».

Сама модель Саша Мельничук позувала з іграшками та підручниками молодшого брата Микити, фото якого також потрапили у проєкт. Але найбільш зворушливо виглядають загальні родинні знімки, зокрема той, де фотомодель обіймається зі своєю  бабусею.

Саша Мельничук з бабусею

Авторкою зйомки стала фотографиня й акторка з Нью-Йорка Саша Фролова, яка знімалася у фільмі «Червоний горобець» з Дженніфер Лоуренс, працювала з The Huffington Post, i-D та Paper Magazine. Ідея фотопроєкту полягала в тому, щоб показати не гламурну картинку, а буденні речі, які важливі для кожної людини.

Текст: Олександра Ганапольська

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: