Grammys-2019: гості церемонії
Джей Ло, Майлі Сайрус, Дуа Ліпа, Кеті Перрі та Карди Бі на червоній доріжці.
З

Лондона блискавично переміщуємось до Лос-Анджелеса, де декілька годин тому розпочалась 61-а церемонія вручення музичної премії «Грэммі». І якщо церемонію BAFTA сколихнув скандал з режисером «Богемської рапсодії» Брайаном Сінгером, то музичну премію — суперечка між продюсером Кеном Ерліхом та співачкою Аріаною Гранде, яка за день до початку відмовилась від участі в шоу, назвавши його спланованою грою, де нікому не важлива творчість й чесність.

Леді Гага

На червоній доріжці одна з головних номінанток на одразу декілька нагород та виконавиця хіта 7 rings (саме його співачці заборонили виконувати, що й стало причиною конфлікту), так і не з’явилася. Замість неї хідник Стейплс-центра осяяли Гайді Клум, Рікі Мартін з сином Маттео, Джей Ло з Алексом Родрігесом, Майлі Сайрус, Леді Гага, Кеті Пері, Дуа Ліпа, Post Malone й Бебі Рекса.

Кеті Пері

Червона доріжка майже палала від чуттєвих емоцій. Не приховували почуттів Карди Бі з Оффсетом (це їх перший вихід після примирення), цілувалась з чоловіком й ведуча церемонії Аліша Кіс. А також щось схоже на поцілунок продемонстрували Джей Ло та Леді Гага.

Леді Гага та Дженніфер Лопес

Кайлі Дженнер та Тревіс Скотт

Карди Бі та Оффсет

Аліша Кіс з чоловiком

Алекс Родрігес та Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес

Гайді Клум

Дуа Ліпа

Кайлі Дженнер та Тревіс Скотт

Кайлі Дженнер

Майлі Сайрус

Карди Бі та Оффсет

Post Malone

Бебі Рекса

Анна Кендрік

Ніна Добрев

Аліша Кіс з чоловiком

Еван Росс та Ешлі Сімпсон

Каміла Кабелло

Рікі Мартін з сином Маттео

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: