«Ґреммі-2022»: промова Володимира Зеленського та вірші української поетеси
І незабутній виступ Міки Ньютон і Джона Ледженда. Дякуємо за підтримку! Світ з Україною!

Цієї ночі у MGM Grand Garden Arena в Лас-Вегасі відбулася 64-та церемонія «Ґреммі». Особливим моментом заходу стала промова Володимира Зеленського.

«Що є найсильнішим контрастом до музики? Тиша зруйнованих міст та вбитих людей. Наповніть тишу вашою музикою і розкажіть нашу історію. Підтримайте нас! Тільки не мовчіть», — заявив президент.

Після звернення Володимира Зеленського разом із Джоном Леджендом українська співачка Міка Ньютон влаштувала незабутній перформанс.

Міка Ньютон

Окрім Міки, почесною учасницею цього перформансу і гостею заходу стала поетеса, драматургиня та сценаристка Любов Якимчук. Українка мала унікальну можливість прочитати вірш зі своєї збірки Apricots of Donbas.

Саме цю збірку The New York Times включив до списку рекомендованих книг українських авторів.

«24 година дороги. Це безумство, не менше. Зараз пересідаю в Лос-Анджелесі на літак до Лас-Вегасу», — написала Любов у мережі декілька днів тому, а вже за кілька годин до початку запевнила, що її дуже тепло зустріли.

Любов Якимчук

«Сьогодні в мене була репетиція з музикантами. Усі тут дуже підтримують одне одного, а мене — особливо — була зворушена, чого не приховає жоден джетлеґ. Підходили продюсери Ґреммі, обіймали, питали, може, чогось мені бракує, може, щось треба принести, замовити. А потім взяли і надіслали квіти.

Там не лише кольори наші, там є якийсь різновид колючки і троянди, а вони ж вміють постояти за себе, як ми. Ви теж мені багато чого написали хорошого під попереднім постом, теж підтримуєте мене, а я підтримуватиму вас. І ці квіти для нас. #grammyawards2022».

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: