Гроші та зрада: нова біографія першої леді США
Вже є перший коментар Білого дому.
С

ьогодні в американських книгарнях стартують продажі нової неофіційної біографії Меланії Трамп — The Art of Her Deal: The Untold Story of Melania Trump.

На думку її авторки Мері Джордан, перша леді США — головна муза Дональда, і в нього до неї особливе ставлення. Про скандали в родині чи то невдоволення останньої не може бути й мови.

Так, дружина президента усіляко підтримує ідеї чоловіка, вислуховує його, дбає про його здоров’я.

2017

Як запевняють інсайдери, зі свого боку Трамп задовольняє усі забаганки коханої. Ба більше, президент часто-густо радиться з першою леді та погоджується з її думкою навіть в грошових питаннях. Подібного ставлення не відчуває навіть донька Дональда Іванка, яка є його соратницею.

2018

Тим часом прес-служба Білого дому встигла  відреагувати на книгу та назвати деякі моменти «художнім припущенням». Офіційних представників першої леді, зокрема, обурив момент, в якому йдеться про укладення нової шлюбної угоди між парою у 2016 році, одразу після виборів. 

Як припускають ЗМІ, тоді жінка дізналася про зради Дональда, а в умовах нової угоди йшлося про розширення майнових аспектів на користь Меланії та їхнього спільного сина Беррона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: