Грузинський бренд підтримав Україну під час Tbilisi International Fashion Day
Дизайнер Фрідон Нігуріані на знак солідарності створив лінійку SLAVA UKRAINI.

Під час Tbilisi International Fashion Day грузинський бренд LEM презентував нову колекцію, створену на підтримку України. Лейбл неодноразово брав участь в Ukrainian Fashion Week, тому дизайнер Фрідон Нігуріані на знак солідарності та вдячності створив лінійку SLAVA UKRAINI.

У показі взяли участь декілька українських моделей, які здолали непростий шлях із Києва до грузинської столиці спеціально для показу LEM. Для макіяжу використали традиційні кольори українського прапора — жовтий і синій. Як і завжди, у роботах Фрідона помітна буйність фарб, але основними барвами колекції знову стали кольори українського степу та чистого неба.

Серед багатьох образів виділявся вихід двох моделей, одягнених у сукні кольорів прапорів України та Грузії, як знак того, що народ Сакартвело висловлює свою підтримку і готовий стояти поряд. Музику для шоу теж обрали з думкою про Україну — ремікс відомої пісні культового гурту «Океан Ельзи» — «Без бою».

В одязі нової колекції використано техніку печворк. Подіум сяяв від великої кількості паєток та глітеру, а також дзвонів, коли проходили моделі, одягнені у вироби, прикрашені ланцюгами, що символізували міцний дух та незламність українських людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: