«Губи стали більші»: Джамала поділилася досвідом другої вагітності
Співачка рекомендує вагітним жінкам експериментувати з одягом та підкреслювати фігуру, аби почуватися богинею.
Д

жамала, яка нещодавно виступала в ефірі Eurovision Home Concerts, присвятила цілий пост темі своїх переживань, самопочуття і змін в очікуванні другої дитини. На своїй сторінці в Інстаграм співачка зізналася, що їй надходить багато запитань стосовно вагітності, тож вона вирішила поділитися власним досвідом.

«В перший раз для тебе все нове: переживаєш невідомі раніше відчуття, боїшся щось пропустити або нашкодити дитині, весь час прислухаєшся до себе, відчуваєш тривогу. Зараз я прислухаюся до себе, але багато часу приділяю Еміру-Рахману, і тому не маю коли хвилюватися. Я стала спокійнішою», — розповіла Джамала.

Без труднощів цього разу теж не обійшлось: надскладний перший триместр, токсикоз, відсутність сну — все це артистка переживає вже вдруге. Та водночас у неї покращився стан шкіри й волосся, а також збільшилися губи. Красуня рекомендує вагітним жінкам експериментувати з одягом і надавати перевагу не широким та розкльошеним, а таким речам, що підкреслюватимуть їхню найгарнішу фігуру. Адже, як пише Джамала: «Коли, як не зараз, тебе не звинуватять у зайвих кіло, а ти будеш просто богинею».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: