Гурт Kazaky повернувся із кліпом від Алана Бадоєва
Новий склад, нова естетика та нові сенси.
Г

урт Kazaky, як і обіцяв декілька років тому, повернувся. Спершу хлопці з’явилися на київському концерті Maruv, а тепер представили кліп у режисурі Алана Бадоєва на трек Push.

На сцену Kazaky повернулися в оновленому складі, аби відверто заявити дещо більше, ніж зазвичай, про свободу, толерантність та рівність, про прийняття й покору, про відкритість і сміливість думки, про те, як полюбити себе і зрозуміти оточуючих.

Push — друга за рахунком колаборація українського кліпмейкера й оновлених Kazaky, з якої розпочинається відлік «нової ери» групи. Відтепер у складі колективу не четверо, а п’ятеро солістів. До основного складу проекту, у який раніше входили Артур Гаспар, Кирило Сидоренко й Артем Лазарєв, приєдналися Влад Коваль та Євген Гончаренко.

«Це відео ми створювали в дуже близькому контакті з Олегом Жежелем (продюсером і головним натхненником проекту). Олег поставив завдання зберегти естетику групи, але зняти її по-новому з урахуванням сучасних тенденцій. У кліпі Kazaky постають воїнами свободи й любові. Вагомий внесок у динамічну й композиційну будову відеокліпу привніс Микита Кузьменко, оператор проекту. Але найважливіше те, що істотно оновило контекст групи, — нові сенси. Кліп відверто говорить про такі речі, як свобода любові та самовираження. Для цього ми використовували портрети хлопців, зануривши їх у документальну естетику», — коментує нову роботу Алан Бадоєв.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: