Гурт KAZKA представив власну валюту в технології блокчейн
І став одним із перших музичних проєктів у світі із приватними віртуальними грошима.

Днями на Ukrainian Private Equity & Venture Capital Summit відбувся історичний момент: засновник компанії mamamusic та продюсер гурту KAZKA Юрій Нікітін анонсував вихід KAZKA COIN – власної віртуальної валюти проєкту KAZKA SVIT. І це один із перших випадків у світовій історії, коли приватні гроші презентує саме музичний проєкт. Такий підхід є вираженням вдячності фанам за їхню любов і підтримку та своєрідним виходом за межі класичної шоу-бізнесової моделі, коли шанувальники можуть не лише витрачати гроші, а й заробляти їх завдяки улюбленому артисту.

Перші KAZKA COINS з’являться у доступі 1 березня 2022 року – в день 5-річчя гурту. Але ви вже зараз можете зареєструватися на сайті KAZKA SVIT, аби отримати свої перші 100 монет у подарунок та згодом витрати їх на придбання будь-яких KAZKових продуктів.

До того ж перша сотня зареєстрованих користувачів отримає один із ексклюзивних подарунків KAZKA SVIT: запрошення на закриту вечірку KAZKA BIRTHDAY PARTY, лімітований вініл знакового альбому KARMA, офіційний мерч, книжку «KAZKA: Чарголос» або першi колекційнi NFT проєкту KAZKA SVIT.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: