«Хай живе Україна»: Аліна Байкова розповіла про свій благодійний захід у США
Ексклюзивний коментар спеціально для JS.

Із перших днів війни Аліна Байкова бере активну участь у допомозі рідній країні. Українська модель наразі перебуває у США, але це не впливає на її бойовий дух і настрій якнайшвидше наблизити нашу перемогу. Днями вона стала ініціаторкою благодійного заходу, де вдалося зібрати понад $300 тисяч. Ексклюзивно для JS Аліна розповіла про цей івент, свою мрію та щоденні справи. 

«На початку війни я була в паніці, як і всі ми. Я не розуміла, як саме можу допомогти, чим я можу бути корисною. З першого дня і дотепер я живу, наче зомбі, — постійно у телефоні. Моє життя перетворилося на суцільну допомогу та підтримку всіх тих, хто цього потребує. Мої перші активні кроки були разом із UN: я займалася розміщенням українських біженців на трьох круїзних кораблях.

Мушу запевнити, що чимало моїх знайомих підтримують мене та активно долучаються до першочергових справ: роблять пости у мережі, організовують акції на вулицях міста та надають фінансову допомогу.

Зокрема, днями ми провели благодійний коктейль у Spring Place. Разом із організацією Sébastien Angulo зібрали кошти на допомогу волонтерам, які працюють на кордонах і зустрічають біженців.

Я глибоко вдячна всім, хто допомагає і робить особистий внесок у нашу перемогу. Я й уявити не могла, наскільки багато людей підтримують Україну і переживають за її майбутнє. Я сподіваюся, що все це якнайшвидше закінчиться. Я молюся про це щодня. Хай живе Україна!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: