#ХайЗвучитьУкраїна: культурна ініцатива Classic Picnic до Дня Незалежності за підтримки JS
З нагоди головного свята країни у парку Шевченка звучатимуть провідні музичні колективи.

Вже кілька років поспіль Classic Picnic, ініційований фондом Марії Дідковської «Відкрита музика міста», є одним із ключових інструментів популяризації класичної музики в Україні. Традиційно влітку проєкт збирає тисячі слухачів, що люблять класику, та навіть скептиків, які раніше й не здогадувалися, що цей музичний жанр може бути крутим, цікавим та захопливим. 

Цьогоріч, попри карантин та його наслідки, організатори вирішили не відхилятися від свого культурно-освітнього шляху й спеціально до Дня Незалежності України вигадали новий формат. Так, 24 серпня Classic Picnic готує надзвичайний та дійсно масштабний концерт, що буде доступний водночас онлайн і офлайн. 

«Про культуру потрібно говорити та просувати її у суспільстві, навіть в пандемічні часи. Тож ми зуміли адаптуватися до нової реальності й вигадати максимально гнучкий формат, що дозволить усім охочим насолодитися дійсно якісною музикою як просто неба, так і вдома», – коментує Марія Дідковська. 

Під керівництвом режисерки Олени Савчук наразі в різних куточках України відбуваються записи концертів найвидатніших музичних колективів, що транслюватимуться в День Незалежності на офіційній FaceBook сторінці Classic Picnic, порталі Jetsetter.ua, а також офлайн – на великому екрані в парку Тараса Шевченка (звісно ж, на безпечній дистанції та з дотриманням маскового режиму).  

До ініціативи вже долучилися прославлені колективи із Києва, Харкова, Львова та Одеси. Справжні віртуози продемонструють вам, як звучить Україна, та, сподіваємось, влучать у самісіньке серце.

«Нам дуже важливо здійснити цей культурний прорив, показати широкій аудиторії красу класичної музики та високий рівень наших колективів. Саме тому я щаслива бути учасником процесу та бачити натхненні очі колег, котрі разом з нами творять «Оду Незалежності» з відкритим серцем. Це важкі дні зйомок під палючим сонцем, море хвилювань, але це варте того, щоб нас почула вся Україна у важливий для неї день», – поділилася режисерка проєкту Олена Савчук.

Захід, за підтримки Шевченківської районної державної адміністрації в місті Києві, відбудеться 24 серпня о 19:00 у парку ім. Тараса Шевченка. Детальніше на сторінках у Facebook та Instagram.

Фото: Вероніка Монакова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: